Nowe samochody – jakie bryki ma Krakson?

Słuchajcie jeśli chodzi o nowe samochody i czym się jeździ u Kraksona to sprawa jest mega otwarta, bo wszystko jest do dogadania. Możemy wsiąść naprawdę różne bryki, markę, która Ci pasuje i nie musi być to Toyota.

Jakoś się dogadamy

Wszystko jest do dogadania, ale chcesz szczegółów, bo takie gadanie u dupie Marynie jest C***a warte. Kawała na ławę. Mogę załatwić bryki, których koszt wynajmu jest w granicach 500 złotych tygodniowo, bo to daje możliwość funkcjonowania mechanizmu zarobkowego.

W tych pieniądzach są dostępne:

  • Skoda fabia kombi (mój faworyt)
  • Toyota auris
  • Fiat tipo
  • Starsze Toyoty Prius
  • Inne budżetowe auto, które da Ci możliwość większego zarobku

Coś o Skodzie. Dlaczego? Czujesz asfalt, naprawdę czuć go pod stopami. Bardzo dobre audio, które jest przemasterowane. Ergonomia kokpitu. Biegi chodzą tak lekko, że jest to nieporozumienie i zaraz rozjebiesz skrzynie biegów. To auto ma mega właściwości jezdne, a Fabia ma bardzo długie tradycje rajdowe.  To auto się prezentuje, chyba, że nie Twój gust. Ma taki bagażnik, że zawiniesz rodzinie z Indii z lotniska z kilkoma kuframi z jedzeniem. Czy jest szybkie? Nie jest. Chyba, że siedzisz na obrotach 4 tys w górę. Daje radę. W standardzie ma wypasioną opcję. Ogranicznik prędkości – mega przydatny na teren zabudowany i podwójny gaz by zaraz go zwolnić. Nie chcesz mandatów i punktów?

O co kaman, przemasterowane audio? Słuchaj źle zrobione kawałki nie polecą dobrze na skodzie, a stopę słychać tam jak na koncercie. Choć ma equalizer to nieraz trzeba zjechać bass do minimum, bo jest zatrzęsienie. Ma podwójny EQ. Coś jak wbudowany Izotope. Jeśli wiesz o co kaman.

Nie zbiera się, chyba, że strzelisz ze sprzęgła i wejdziesz na obroty przez ruszeniem i zawija asfalt. Leciutko chodzi ręczny – bajka. Słaby ABS – nie licz na niego. Jest bardzo zwrotne. Posiada wysokie zawieszenie – nie uszkodzisz spojlerków wbijając się na krawężniki, a w TAXI to jest norma.

Są pewne aspekty Skody, które odkryjesz sam…

#Krakson #TAXI #Kraków

Nowe samochody – jakie bryki ma Krakson?

 

Share
This