Diabeł tkwi w szczegółach – drobnostki

Diabeł tkwi w szczegółach - drobnostki Krakson TAXI Kraków

Zająłem się dzisiaj pracą przy stronie internetowej jako, że diabeł tkwi w szczegółach. Pracowałem nad kosmetyką – drobnostkami, które choć nie wpływają na funkcjonalność to rażą oko. Skupiłem się na pracy translatorskiej. Poprawiłem też komunikaty z formularzy i dopracowałem pod stronę praca.

Rekrutacja jest otwarta, chętnie rozważę każdą kandydaturę. Start jest zaplanowany na listopad, jeśli taki termin zmiany dotychczasowej pracy Ci pasuje to śmiało zapraszam. Do tego czasu możesz podszkolić się w znajomości Krakowa, czy wyrobić badania lekarskie. Medycyna pracy i psycholog. Pytaj o badania dla taksówkarza. Koszt w granicach 200-300 zł.

Jeśli posiadasz swój samochód możesz przygotować go do pracy na taksówce. Czyli wyrobić odpowiedni przegląd TAXI, ubezpieczenie TAXI, zakupić koguta TAXI i kasotaksometr. Pracując na swoim aucie możesz liczyć na wyższą prowizję: 80% Jednak koszt paliwa jest po Twojej stronie.

Jeśli chodzi o licencję TAXI to według nowych regulacji prawnych działa to na zasadzie, że pracodawca udostępnia Ci swoją licencję TAXI, a jeśli chcesz mieć własną to musisz prowadzić swoją firmę.

Co zyskujesz pracując dla Kraksona:

  • Masz możliwość pracy u podstaw
  • Dotknąć rdzenia kręgosłupa TAXI
  • Współtworzyć Kraksona niemalże od rysy
  • Przeżyć niezapomnianą przygodę
  • Być pierwszym pracownikiem

Nie pytaj co Krakson może zrobić dla Ciebie zapytaj co ty możesz zrobić dla Kraksona.

Miałem kiedyś sen, ale go zapomniałem…

 

#Krakson #TAXI #Kraków

Diabeł tkwi w szczegółach – drobnostki

Share
This