Jak tam sobota?

Jak tam sobota Krakson TAXI Kraków

Brek, Brek, halo jak tam sobota? Całkiem spoko. Uber pobił Bolta. Pierwszy kurs godzinny z Uber za 45 zeta. Całkiem spoko opcja jak ma się kilka miejsc i nie chce się zamawiać innej TAXI. Czasem wyjdzie drożej poszczególne kursy lub wleci kurs długodystansowy i może wyjść drożej, a dla nas – taksówkarzy to spoko bo z tego jest 33.75 netto.

Za 10 godzin wychodzi całkiem przyzwoity hajs, a nie jeździ się mam nadzieje co do minuty. W opcji: ale mi zostało jeszcze 10 minut to pojeździj Pan ze mną w kółko. Także spoko. Bolt też nie najgorzej niecała stówka ale brutto. Jak dobrze mówię to na tą chwilę Uber goli 25% za kurs a Bolt 20%.

Coś wleciało na Free now, nie było lipy. Tam ryczałt nawet wychodzi nie najgorzej bo jest 7zł na wjazd. Jest różnie, ale jest sporo kursów za 20 złotych. Coraz bardziej przekonuje się do tej aplikacji i pokładam w nią wiarę.

Poza tym ostra akcja. Skoczek z wiaduktu, samobójstwo w Krakowie na Kijowskiej. Nie przyjemny akcent. Nie chce dywagować, ale brzydko czy niestosownie mówiąc mam nadzieję, że to nie koronowirusowe chociaż. Na przykład: jestem w kropce nie mam hajsu, pracy, nie mam za co, gdzie mieszkać. RIP.

Hiszpanie pojechali na spacer, chcieli począwszy od Kopca Kościuszki – zainteresowani. Zresztą Hiszpan lubi pochadzać. W każdym razie ustawili ZOO, i potem z gadki wyszło, że nie tam chcieli zacząć trip. Ekstra kilometry, ale zadowoleni jeszcze 10 zeta napiwku dostałem. Wasze zdrowie!

Dodatkowo kilka ciekawych osób i rozmów. Specjalista od neta z UPS, bardzo przyjemny koleś i geniusz z Apple. Zawsze można się czegoś dowiedzieć – nie wychodząc z pracy, czy używając telefonu. To fajny plus taksówkarstwa, żę ma się na wyłączność jakąś osobę i ma się swój czas do wykorzystania. Można się czegoś dowiedzieć – nauczyć. Czasem za takie rady, gadki się płaci gruby hajs – jakies know – how itd.

Pozdrawiam dzisiejszych klientów 🙂

#Krakson #TAXI #Kraków

Jak tam sobota?

 

Share
This