Wypadek policyjnego radiowozu w Krakowie

Wypadek-policyjnego-radiowozu-w-Krakowie-Krakson-TAXI-Kraków-Policja-Radiowóz-Rondo-Mogilskie-Przystanek

Dziś w okolicy Ronda mogilskiego w Krakowie miał miejsce tragiczny wypadek z udziałem radiowozu policyjnego. Szczegóły zdarzenia są mi nie znane, a zdjęcie pochodzi od kolegi z branży. Policja zdaje się nie wydała w tej sprawie jeszcze komunikatu, raczej unika takich spraw. Niech nie umknie uwadze, że w wypadkach biorą udział tylko “Niedzielni” kierowcy, ale bierze w nich udział Policja, “tajniacy”, a ostatnio często SOP (Służba Ochrony Państwa). Zapewne jak wielu kierowców wie, na drodze nie ma sprawiedliwości i można dostać mandat za darmo, ktoś może odwrócić kota ogonem i jest to sytuacja nagminna.  Polecam wszystkim wyposażenie  się w kamery, aby unikać błędnych czy zamierzonych fałszywych osądów przez Policję.

Są równi i równiejsi.

Ze swojego doświadczenia wiem, że kontaktowanie się i składanie skarg nic wiele nie daję poza wpisaniem na czarną listę, której podobno nie ma. Odpowiedzi Komendy są wymijające i standaryzowane. O konsekwencjach wyciągniętych od Policjantów nic nie wiadomo. W skrócie wszystko zostaje zamiecione pod dywan.

Swój swojego kryje.

Gorzej jeśli chodzi o jednostkę jaką jest Policja. Jeśli chodzi o samą funkcję skargi na policję czy policjantów, która jest symboliczna, pragnę zwrócić uwagę na to, że gdyby “skargi” były “złe” same w sobie to znaczy, że Policję należy zlikwidować.

#Krakson #TAXI #Kraków

 

Share
This