Nowa korporacja TAXI w Krakowie – “Krakson”

Szanowni Państwo,

Nasi przyszli klienci i kontrachęci. Dnia 20.02.2020 Maciej Soroczyński założył firmę “Krakson”, pragnąc kontynułować taksówkarską tradycję rodzinną. Idąc w ślady Ojca znalazł się za kółkiem. Choć wiele lat mineło na poszukiwaniu swojego miejsca w społeczeńśtwie to droga się o niego upomniała. w tych trudnych czasach pandemi, gdzie stare wygi biadolą i w trudnej sytuacji osobistej postawił na jedną kartę – TAXI.

 

Czy dam radę się tu jeszcze wcisnąć?

 

Rozpoczęcie firmy datowane jest na 05.05.2020 roku. Czas mija bardzo szybko, a my uwijamy się by zapiąć wszystko na ostatni guzik. Najważniejszym jest fakt otrzymania przez firmę “Krakson” licencji Taxi na transport na terenie Krakowa. Ponadto firma musi spełnić szereg regulacji i wymogów, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zaczynamy skromnie jako, że nie odrazu Rzym zbudowano.

Siłą każdej korporacji taksówkarskiej są jej taksówkarze – kierowcy, jednak biznes typu radio TAXI bez zleceń jest bezwartościoway dla taksówkarzy.

To trudnie złożone zdanie doskonale oddaje złożoność i trud w ukształtowaniu tego biznesu. To trudny kawałek chleba , który wielu odradza. Jednak jest coś w taksówce co od jej powstania przyciąga do niej: pracowników, pasażerów, artystów, filmowców, fotografów, biznesmenów, prostytytutki i wielu innych. Taksówka ma swoją magię, a podróż w niej często może okazać się przygodą.

 

Share
This