Orientacja taksówkarska

Orientacja taksówkarska Krakson TAXI Kraków

Pomówmy dzisiaj o orientacji, ale nie seksualnej. Pogadajmy co to orientacja taksówkarska. Czyli o tym, czy w tej branży występuje orientacja na firmę. Gdy piszę ten post mam na myśli fryzjerów, gdzie klientowi zależy żeby wybrać się konkretnie do tego, a tego fryzjera.

Przejażdżka TAXI, jest poza swoją istotą również przyjemnością czy rozrywką. Dostrzegam tą cechę szczególnie u osób młodszych, którzy nie gonią tak za życiem i pieniędzmi. Typu młoda parka bierze taksówkę dla rozrywki choć mogła by się przespacerować, wcale się nie spieszy.

Wszystko mi jedno

Nie każdemu jest wszystko jedno. Czasem chcesz konkretnego szofera – taksówkarza. Czy skorzystać z usług konkretnej firmy i wtedy właśnie zmienia się orientacja czy raczej dokonuje. Zdarza się tak, że na Uberze czy Bolcie klient dokonuje wielu anulacji pod rząd. Uważam, że czasem dzieje się tak bo klient szuka konkretnego taksówkarza. Na przykład jakaś dziewczyna chce się przejechać właśnie z Tobą 🙂

To trochę jak shopping, niby wszystko masz, ale przyjemnie jest robić zakupy. TAXI to trochę jak bilet na  diabelski młyn. Czasem celem jest sama przejażdżka.

Zauważyłem również jak pewne osoby, które korzystają z usług i prawdopodobnie nie mają prawa jazdy lub/i samochodu istnieją w rozumowaniu ja prowadzę ten samochód. Używają zwrotów do swoich towarzyszy podróży typu: odwieść Cię, przyjadę po Ciebie …

Interesującym aspektem jest również zamawianie TAXI dla swojego chłopaka przez dziewczyny, wykazują się w tedy męskim charakterem w damskiej formie. Też mogę Cię podrzucić, zawieść, odwieść. Zapłacę.

Firmie Krakson zależy na klientach, którzy chcą jeździć właśnie z nami. Pragnę dodać szczyptę ekskluzywności jazdy z Kraksonem. Być jak klub z selekcjonerem.

#Krakson #TAXI #Kraków

Orientacja taksówkarska

Share
This