Zapnij rozporek bo dzisiaj nie wtorek

Zapnij rozporek bo dzisiaj nie wtorek Krakson TAXI Kraków

Wtorek to dzień biznesu. Dzień rynkowy. Zapnij rozporek bo dzisiaj nie wtorek. Nie wyjeżdżaj mi tu z kutasem na stół jak to nie wtorek? O co w tym chodzi? Daj se na wstrzymanie.

Kawa na ławę.

W ten dzień chcesz mieć coś załatwione, chcesz by tydzień zaczął się kręcić. Co ja zrobiłem we wtorek. To o czym myślałem w poniedziałek. Złożyłem poprawkę do EURO TAX, odzyskuję podatek z Holandii. Będzie tego z 1000 euro pewnie. Z opinią na ich temat się wstrzymam do czasu załatwienia sprawy.

Wtorek to dzień biznesu niczym piątek. Ostatki, gdzie chcesz jeszcze ustukać hajs, ostatnia szansa dla wielu – zależy od biznesu. Podpisać umowę, kontrakt, sprzedać produkty, zamówić towar. Cokolwiek co związane z kręceniem się Twojego biznesu.  Tak zwane pchle targi mają właśnie miejsce we wtorki i piątki.

Sprawa ma się inaczej z TAXI, u nas w piątek impreza się dopiero zaczyna, a kończy się nawet w niedziele nad ranem. Taki biznes. Taksówkarze najlepsze żniwa zbierają w weekendy i święta. Gdy Ty się bawisz, my zarabiamy. Gdy Ty świętujesz my pracujemy. Taki zawód. TAXI driver. Taksówkarz.

 

#Krakson #TAXI #Kraków

Zapnij rozporek bo dzisiaj nie wtorek

Share
This