Wieści z frontu

Wieści_z_frontu_Krakson_TAXI_Kraków

Ostatnie tygodnie spędziłem w domu rodzinnym w Gorlicach chroniąc się przed zarazą, a aktualnie powróciłem do Krakowa, choć nie wiem czy to mądra decyzja. Czytałem, że pobierali próbki z popularnych lokalizacji takich jak: rondo mogilskie, plac wszystkich świętych, rynek oraz innych i okazuję się, że na 40% infrastruktury znaleźli koronowirusa…

 

Dalej jestem pracownikiem “PRO FLEET”, dzisiaj mieliśmy szkolenie z FREE NOW, teraz będę jeździł z “kołnierzykiem” – taki wymóg. Koszula albo polówka i jeansy czy generalnie spodnie typu “smart”. Tyle co kupiłem sobie 2 nowe polówki i spodnie. Dawno nie kupowałem ciuchów. Zaspokoiłem swoje potrzeby (sims). Zostaje na okręcie, bo zdaje się – nie tonie 🙂 Nabieram doświadczenia pod czujnym okiem tzw. “Padre”. Start Kraksona jest w tym momencie nie określony, choć na pewno wydarzy się to w tym roku. Korzystam by pod skrzydłami wygi rozwinąć swoje. Powoli się przygotowuje, bo choć zdawało mi się, że to już, łapie się na tym, że jeszcze trzeba zrobić to i to. Co dziś zrobiłem? Założyłem konto firmowe w PKO BANK POLSKI. Ma całkiem dobrą ofertę na konta firmowe. Jest za darmo jeśli z kartą zapłacisz 500 zł. Bank Polski to Banki Polski. Dobrze zorganizowane te przelewy ZUS, czy Urząd Skarbowy, konto VAT. No i się nie zawinie, mam nadzieje, tak jak Deutsche Bank. Poza tym wprawne oko zobaczy te “szczególiki”, które zmieniam na stronie www. Rozmawiałem też potencjalną “księgową”, nawet kilkoma wybierając najlepszą z nich. Rozliczenia Uber, Bolt wciągają z pliku CSV i w tej opcji nawet nie dawała limitu, gdzie wcześniejsza mówiła o tysiącu. Tu ograniczyła ofertę 50 fakturami zakupu w cenie 300zł. Inna oferta byłą gorsza ilościowo, jeśli chodzi o faktury na firmę “koszta”. To trochę tak: Płynę dużym okrętem, który ma turbiny, ale czekam na dobry wiatr by wypłynąć żaglówką.

Czekam na sprzyjający wiatr

Pragnę dodać, że we FREE NOW można dodać kierowce do ulubionych, także zapraszam do korzystania z aplikacji oraz jest opcją “parowania” przy kursie z tzn. “ręki”. Polecam zainstalować. Będziecie mogli jeździć ze mną i zamawiać mnie.

Share
This